Valio-Jukolaan ilmoittautuminen
Posted: Thu 12.01.2012 19:47
Jukolan viesti ei tässä foorumissa suurempaa mainostusta taida kaivata, siispä totean vain että ilmoittautuminen Kymin Suunnistajien Jukola- ja Venlajoukkueisiin on nyt virallisesti avattu! Mahdollisimman monen toivotaan ilmoittautuvan helmikuun loppuun mennessä, koska 1.3. jälkeen osanottomaksut nousevat, ja 16.5. on ehdoton dead-line.
Ilmoittautumisia otetaan vastaan tänne palstalle tai halutessaan voi ilmoittautua suoraan allekirjoittaneelle (paivihj@hotmail.com tai 044-5753538).
Eiköhän me yhtä isolla porukalla (ellei isommalla?) lähdetä tänne kuin Salpa-Jukolaan!
t. Päivi
P.S. Näytän samalla mallia muille, mukana ollaan!
13.5. ilmoittautuneet: (Juoksijat joukkueissa satunnaisessa järjestyksessä, oikeat juoksujärjestykset päättää asiantunteva valitsijaraati. Osuustoiveita saa toki esittää, tässä ilmoitettu suluissa juoksijan nimen perässä.)
Venlat:
1. joukkue
Anni Väyrynen
Aino Väyrynen
Minni Halinen
Roosa Metsola
2. joukkue
Piia Nygren (1)
Merja Jaakkola (2)
Tiina Vepsäläinen (3)
Heidi Haavisto (4)
3. joukkue
Marja Streng (2)
Päivi Julku (3-4)
Annika Hemmilä (2-4)
Hanna Kaipiainen
4. joukkue
Sanna Tamminen
Eija Kytömäki
Sari Kohonen
Anu Soini
5. joukkue
Iiris Salonen (1-2)
Tiia Paavola (2)
Jaana Pekkinen
Ritva Väisänen
6. joukkue
Maria Kurhinen (2-3)
Kaisa Snell
Marja Töyrylä
Sinikka Rantanen (2)
7. joukkue
Ulla Lehto
Merja Kotanen
Riikka Turunen
Tiina Majander (2-4)
8. joukkue
Taru Sjögren (2-4)
Jenny Matilainen
Heta Koivupuro
Noora Tommila (1-3)
Miisamaria Leinonen
Jussit:
1. joukkue
Toni Soini
Jyrki Metsola (4-6)
Hannu Währn (3)
Jarmo Mäkelä
Miikka Kaira
Petteri Nikki (7)
Lauri Lavikainen (4-6)
2. joukkue
Juha Vepsäläinen
Timo Pirtilä
Jarno Tolonen (4-7)
Ari Mäntynen (1)
Hannu Vuorinen
Hannu Pönni (4-5)
Harri Mikkola (4-5)
3. joukkue
Jukka Tani (4-5)
Henry Tani (4)
Ville Seppälä (3-7)
Jussi Tolonen (6)
Esa Maikkola (4-6)
Jarno Hämäläinen
Tommy Larvi (4-7)
4. joukkue
Kimmo Laine
Timo Väyrynen (3-6)
Sami Rikka (4-6)
Mika Nummila (4-5)
Tero Kotanen
Peter Svahn
Pauli Kainiemi
5. joukkue
Mika Kilpinen (1-7)
Joonas Kavakko
Timo Kavakko
Antti Metsola (4-6, 2)
Tommi Björnman
Robert Björnman (4-6)
Jaana Pirtilä (4-6)
6. joukkue
Tomi Valkonen (ei pimeän osuuksia)
Jukka Matilainen
----
Mika muokkasi 19.5. = Miisa lisätty
Ilmoittautumisia otetaan vastaan tänne palstalle tai halutessaan voi ilmoittautua suoraan allekirjoittaneelle (paivihj@hotmail.com tai 044-5753538).
Eiköhän me yhtä isolla porukalla (ellei isommalla?) lähdetä tänne kuin Salpa-Jukolaan!
t. Päivi
P.S. Näytän samalla mallia muille, mukana ollaan!
13.5. ilmoittautuneet: (Juoksijat joukkueissa satunnaisessa järjestyksessä, oikeat juoksujärjestykset päättää asiantunteva valitsijaraati. Osuustoiveita saa toki esittää, tässä ilmoitettu suluissa juoksijan nimen perässä.)
Venlat:
1. joukkue
Anni Väyrynen
Aino Väyrynen
Minni Halinen
Roosa Metsola
2. joukkue
Piia Nygren (1)
Merja Jaakkola (2)
Tiina Vepsäläinen (3)
Heidi Haavisto (4)
3. joukkue
Marja Streng (2)
Päivi Julku (3-4)
Annika Hemmilä (2-4)
Hanna Kaipiainen
4. joukkue
Sanna Tamminen
Eija Kytömäki
Sari Kohonen
Anu Soini
5. joukkue
Iiris Salonen (1-2)
Tiia Paavola (2)
Jaana Pekkinen
Ritva Väisänen
6. joukkue
Maria Kurhinen (2-3)
Kaisa Snell
Marja Töyrylä
Sinikka Rantanen (2)
7. joukkue
Ulla Lehto
Merja Kotanen
Riikka Turunen
Tiina Majander (2-4)
8. joukkue
Taru Sjögren (2-4)
Jenny Matilainen
Heta Koivupuro
Noora Tommila (1-3)
Miisamaria Leinonen
Jussit:
1. joukkue
Toni Soini
Jyrki Metsola (4-6)
Hannu Währn (3)
Jarmo Mäkelä
Miikka Kaira
Petteri Nikki (7)
Lauri Lavikainen (4-6)
2. joukkue
Juha Vepsäläinen
Timo Pirtilä
Jarno Tolonen (4-7)
Ari Mäntynen (1)
Hannu Vuorinen
Hannu Pönni (4-5)
Harri Mikkola (4-5)
3. joukkue
Jukka Tani (4-5)
Henry Tani (4)
Ville Seppälä (3-7)
Jussi Tolonen (6)
Esa Maikkola (4-6)
Jarno Hämäläinen
Tommy Larvi (4-7)
4. joukkue
Kimmo Laine
Timo Väyrynen (3-6)
Sami Rikka (4-6)
Mika Nummila (4-5)
Tero Kotanen
Peter Svahn
Pauli Kainiemi
5. joukkue
Mika Kilpinen (1-7)
Joonas Kavakko
Timo Kavakko
Antti Metsola (4-6, 2)
Tommi Björnman
Robert Björnman (4-6)
Jaana Pirtilä (4-6)
6. joukkue
Tomi Valkonen (ei pimeän osuuksia)
Jukka Matilainen
----
Mika muokkasi 19.5. = Miisa lisätty