Juoksujärjestykset
Posted: Mon 08.06.2015 18:30
Louna-Jukolan joukkueet juoksujärjestyksineen
Venlat
1-joukkue:
1. Aino Väyrynen
2. Päivi Pirtilä
3. Roosa Metsola
4. Salla Töyrylä
2-joukkue
1. Heidi Haavisto
2. Isabella Svahn
3. Venla Kääriä
4. Anni Väyrynen
3-joukkue
1. Sinikka Rantanen
2. Marja Töyrylä
3. Ritva Väisänen
4. Marja Streng
4-joukkue
1. Saara Söderberg
2. Maria Kurhinen
3. Sanna Villikka
4. Pia Outinen
5-joukkue
1. Milla Kopakkala-Tani
2. Ulla Kilpinen
3. Annukka Kiiski
4. Ulla Lehto
6-joukkue (KOKS)
1. Sanna Tamminen
2. Eija Kytömäki
3. Anu Soini
4. Sari Kohonen
Jukola
1-joukkue
1. Antti Pasi
2. Mikko Töyrylä
3. Jarno Saarela
4. Daniel Koivisto
5. Ville Seppälä
6. Jussi Virtanen
7. Antti Väyrynen
2-joukkue
1. Sami Sjöblom
2. Timo Väyrynen
3. Kimmo Laine
4. Väinö Kotro
5. Lauri Lavikainen
6. Tomi Valkonen
7. Antti Hurri
3-joukkue
1. Peter Svahn
2. Juha Vepsäläinen
3. Jukka Tani
4. Harri Mikkola
5. Jonatan Svahn
6. Ari Mäntynen
7. Markus Gango
Kyssin kojootit
1. Harry Paavola
2. Jarmo Mäkelä
3. Ilpo Pitkäniemi
4. Tiina Paavola
5. Merja Kotanen
6. Markku Hienonen
7. Sami Jokinen
Kyssin kissa(maise)t
1. Riikka Turunen
2. Tiina Vepsäläinen
3. Pia Ahlfors
4. Jonna Virtanen
5. Sami "Saimi" Rikka
6. Jaana Pirtilä
7. Robert "Roberta II" Björnman
KyS juoksuklubi
1. Antti Niemi
2. Hannu Währn
3. Jukka Kontinen
4. Anne Kainlauri
5. Mia Nokso
6. Hannu Vuorinen
7. Tommy Larvi
Kyssin kollit
1. Esa Maikkola
2. Jukka Matilainen
3. Timo Kavakko
4. Hannu Pönni
5. Tommi Björnman
6. Ove Nilsson
7. Arto Sinikangas
Juoksujärjestyksiä voi sumplia sopivimmiksi joukkueen sisäisesti ihan itsekseen. 1 ja 2 joukkueiden juoksujärjestyksistä päättää kuitenkin valitsijaryhmä.
Venlat
1-joukkue:
1. Aino Väyrynen
2. Päivi Pirtilä
3. Roosa Metsola
4. Salla Töyrylä
2-joukkue
1. Heidi Haavisto
2. Isabella Svahn
3. Venla Kääriä
4. Anni Väyrynen
3-joukkue
1. Sinikka Rantanen
2. Marja Töyrylä
3. Ritva Väisänen
4. Marja Streng
4-joukkue
1. Saara Söderberg
2. Maria Kurhinen
3. Sanna Villikka
4. Pia Outinen
5-joukkue
1. Milla Kopakkala-Tani
2. Ulla Kilpinen
3. Annukka Kiiski
4. Ulla Lehto
6-joukkue (KOKS)
1. Sanna Tamminen
2. Eija Kytömäki
3. Anu Soini
4. Sari Kohonen
Jukola
1-joukkue
1. Antti Pasi
2. Mikko Töyrylä
3. Jarno Saarela
4. Daniel Koivisto
5. Ville Seppälä
6. Jussi Virtanen
7. Antti Väyrynen
2-joukkue
1. Sami Sjöblom
2. Timo Väyrynen
3. Kimmo Laine
4. Väinö Kotro
5. Lauri Lavikainen
6. Tomi Valkonen
7. Antti Hurri
3-joukkue
1. Peter Svahn
2. Juha Vepsäläinen
3. Jukka Tani
4. Harri Mikkola
5. Jonatan Svahn
6. Ari Mäntynen
7. Markus Gango
Kyssin kojootit
1. Harry Paavola
2. Jarmo Mäkelä
3. Ilpo Pitkäniemi
4. Tiina Paavola
5. Merja Kotanen
6. Markku Hienonen
7. Sami Jokinen
Kyssin kissa(maise)t
1. Riikka Turunen
2. Tiina Vepsäläinen
3. Pia Ahlfors
4. Jonna Virtanen
5. Sami "Saimi" Rikka
6. Jaana Pirtilä
7. Robert "Roberta II" Björnman
KyS juoksuklubi
1. Antti Niemi
2. Hannu Währn
3. Jukka Kontinen
4. Anne Kainlauri
5. Mia Nokso
6. Hannu Vuorinen
7. Tommy Larvi
Kyssin kollit
1. Esa Maikkola
2. Jukka Matilainen
3. Timo Kavakko
4. Hannu Pönni
5. Tommi Björnman
6. Ove Nilsson
7. Arto Sinikangas
Juoksujärjestyksiä voi sumplia sopivimmiksi joukkueen sisäisesti ihan itsekseen. 1 ja 2 joukkueiden juoksujärjestyksistä päättää kuitenkin valitsijaryhmä.