JUOKSUJÄRJESTYKSET
Posted: Wed 08.06.2016 16:59
146 VENLAT
1. 7,0 km 45 min 150 m Aino Väyrynen
2. 6,7 km 43 min 160 m Salla Töyrylä
3. 5,9 km 39 min 110 m Roosa Metsola
4. 9,0 km 59 min 225 m Päivi Pirtilä
322 2-joukkue
1. 7,0 km 45 min 150 m Päivi Pätäri
2. 6,7 km 43 min 160 m Isabella Svahn
3. 5,9 km 39 min 110 m Anna Svahn
4. 9,0 km 59 min 225 m Anni Väyrynen
731 3-joukkue
1. 7,0 km 45 min 150 m Minni Halinen
2. 6,7 km 43 min 160 m Sinikka Rantanen
3. 5,9 km 39 min 110 m Anne Kainlauri
4. 9,0 km 59 min 225 m Jaana Pirtilä
569 4-joukkue
1. 7,0 km 45 min 150 m Heidi Haavisto
2 . 6,7 km 43 min 160 m Anna Seppä
3. 5,9 km 39 min 110 m Maria Kurhinen
4. 9,0 km 59 min 225 m Pia Outinen
1083 5-joukkue
1. 7,0 km 45 min 150 m Kaisa Snell
2. 6,7 km 43 min 160 m Marja Töyrylä
3. 5,9 km 39 min 110 m Ritva Väisänen
4. 9,0 km 59 min 225 m Marja Streng
1078 6-joukkue
1. 7,0 km 45 min 150 m Milla Kopakkala-Tani
2. 6,7 km 43 min 160 m Annukka Kiiski
3. 5,9 km 39 min 110 m Tiina Vepsäläinen
4. 9,0 km 59 min 225 m Miina Hietala
695 7-joukkue KySKoks
1. 7,0 km 45 min 150 m Sanna Tamminen
2. 6,7 km 43 min 160 m Elina Kukkasjärvi
3. 5,9 km 39 min 110 m Eija Kytömäki
4. 9,0 km 59 min 225 m Sari Kohonen
826 8-joukkue KySSarit
1. 7,0 km 45 min 150 m Niina Heiskanen
2. 6,7 km 43 min 160 m Sari Kaitainen
3. 5,9 km 39 min 110 m Sarianna Karpalisto
4. 9,0 km 59 min 225 m Sari Mäkelä
JUSSIT
177 1-joukkue nousu/m
1. 10,6 km häm./pimeä60 min 280 m Antti Väyrynen
2. 12,7 km pimeä 74 min 285 m Daniel Koivisto
3. 14,1 km pimeä 88 min 360 m Jussi Taussi
4. 8,4 km hämärä 47 min 170 m Lauri Lavikainen
5. 8,6 km häm./val. 48 min 170 m Väinö Kotro
6. 12,4 km valoisa 70 min 240 m Antti Pasi
7. 16,4 km valoisa 91 min 470 m Jarno Saarela
511 2-joukkue
1. 10,6 km häm./pimeä60 min 280 m Ville Taussi
2. 12,7 km pimeä 74 min 285 m Mikko Töyrylä
3. 14,1 km pimeä 88 min 360 m Jussi Virtanen
4. 8,4 km hämärä 47 min 170 m Timo Väyrynen
5. 8,6 km häm./val. 48 min 170 m Jonatan Svahn
6. 12,4 km valoisa 70 min 240 m Robert Björnman
7. 16,4 km valoisa 91 min 470 m Ville Seppälä
768 3-joukkue
1. 10,6 km häm./pimeä60 min 280 m Pauli Kainiemi
2. 12,7 km pimeä 74 min 285 m Miikka Kaira
3. 14,1 km pimeä 88 min 360 m Sami Sjöblom
4. 8,4 km hämärä 47 min 170 m Timo Pirtilä
5. 8,6 km häm./val. 48 min 170 m Mikko Niskanen
6. 12,4 km valoisa 70 min 240 m Jarmo Kinos
7. 16,4 km valoisa 91 min 470 m Tommy Larvi
1187 4-joukkue
1. 10,6 km häm./pimeä60 min 280 m Kimmo Laine
2. 12,7 km pimeä 74 min 285 m Jukka Tani
3. 14,1 km pimeä 88 min 360 m Petteri Nikki
4. 8,4 km hämärä 47 min 170 m Ari Mäntynen
5. 8,6 km häm./val.48 min 170 m Emmi Jokela
6. 12,4 km valoisa 70 min 240 m Pia Ahlfors
7. 16,4 km valoisa 91 min 470 m piti olla Jarno Hämäläinen
1145 5-joukkue
1. 10,6 km häm./pimeä60 min 280 m Hannu Währn
2. 12,7 km pimeä 74 min 285 m Harri Mikkola
3. 14,1 km pimeä 88 min 360 m Riikka Turunen
4. 8,4 km hämärä 47 min 170 m Sami Rikka
5. 8,6 km häm./val.48 min 170 m Tomi Valkonen
6. 12,4 km valoisa 70 min 240 m
7. 16,4 km valoisa 91 min 470 m Jarno Hämäläinen
786 6-joukkue "Kojootit" hoitavat itse juoksujärjestyksensä
1. 10,6 km häm./pimeä60 min 280 m Harry Paavola
2. 12,7 km pimeä 74 min 285 m Jarmo Mäkelä
3. 14,1 km pimeä 88 min 360 m Ilpo Pitkäniemi
4. 8,4 km hämärä 47 min 170 m Markku Hienonen
5. 8,6 km häm./val. 48 min 170 m Tiina Paavola
6. 12,4 km valoisa 70 min 240 m Sami Jokinen
7. 16,4 km valoisa 91 min 470 m Merja Kotanen
1259 7-joukkue "KySsin Kollit" hoitavat itse juoksujärjestyksensä
1. 10,6 km häm./pimeä60 min 280 m Esa Maikkola
2. 12,7 km pimeä 74 min 285 m Jukka Matilainen
3. 14,1 km pimeä 88 min 360 m Timo Kavakko
4. 8,4 km hämärä 47 min 170 m Tommi Björnman
5. 8,6 km häm./val. 48 min 170 m Hannu Pönni
6. 12,4 km valoisa 70 min 240 m Ove Nilsson
7. 16,4 km valoisa 91 min 470 m Arto Sinikannas
Kommentit ja kysymykset Mikko Töyrylälle 040-5677386
753 Häröt Lampaat
1. Mikko Helminen
2. Antti Hurri
3. Simo Norema
4. Tommi Hämäläinen
5. Marcus Malm
6. Joni Hakonen
7. Oskari Marttila
1. 7,0 km 45 min 150 m Aino Väyrynen
2. 6,7 km 43 min 160 m Salla Töyrylä
3. 5,9 km 39 min 110 m Roosa Metsola
4. 9,0 km 59 min 225 m Päivi Pirtilä
322 2-joukkue
1. 7,0 km 45 min 150 m Päivi Pätäri
2. 6,7 km 43 min 160 m Isabella Svahn
3. 5,9 km 39 min 110 m Anna Svahn
4. 9,0 km 59 min 225 m Anni Väyrynen
731 3-joukkue
1. 7,0 km 45 min 150 m Minni Halinen
2. 6,7 km 43 min 160 m Sinikka Rantanen
3. 5,9 km 39 min 110 m Anne Kainlauri
4. 9,0 km 59 min 225 m Jaana Pirtilä
569 4-joukkue
1. 7,0 km 45 min 150 m Heidi Haavisto
2 . 6,7 km 43 min 160 m Anna Seppä
3. 5,9 km 39 min 110 m Maria Kurhinen
4. 9,0 km 59 min 225 m Pia Outinen
1083 5-joukkue
1. 7,0 km 45 min 150 m Kaisa Snell
2. 6,7 km 43 min 160 m Marja Töyrylä
3. 5,9 km 39 min 110 m Ritva Väisänen
4. 9,0 km 59 min 225 m Marja Streng
1078 6-joukkue
1. 7,0 km 45 min 150 m Milla Kopakkala-Tani
2. 6,7 km 43 min 160 m Annukka Kiiski
3. 5,9 km 39 min 110 m Tiina Vepsäläinen
4. 9,0 km 59 min 225 m Miina Hietala
695 7-joukkue KySKoks
1. 7,0 km 45 min 150 m Sanna Tamminen
2. 6,7 km 43 min 160 m Elina Kukkasjärvi
3. 5,9 km 39 min 110 m Eija Kytömäki
4. 9,0 km 59 min 225 m Sari Kohonen
826 8-joukkue KySSarit
1. 7,0 km 45 min 150 m Niina Heiskanen
2. 6,7 km 43 min 160 m Sari Kaitainen
3. 5,9 km 39 min 110 m Sarianna Karpalisto
4. 9,0 km 59 min 225 m Sari Mäkelä
JUSSIT
177 1-joukkue nousu/m
1. 10,6 km häm./pimeä60 min 280 m Antti Väyrynen
2. 12,7 km pimeä 74 min 285 m Daniel Koivisto
3. 14,1 km pimeä 88 min 360 m Jussi Taussi
4. 8,4 km hämärä 47 min 170 m Lauri Lavikainen
5. 8,6 km häm./val. 48 min 170 m Väinö Kotro
6. 12,4 km valoisa 70 min 240 m Antti Pasi
7. 16,4 km valoisa 91 min 470 m Jarno Saarela
511 2-joukkue
1. 10,6 km häm./pimeä60 min 280 m Ville Taussi
2. 12,7 km pimeä 74 min 285 m Mikko Töyrylä
3. 14,1 km pimeä 88 min 360 m Jussi Virtanen
4. 8,4 km hämärä 47 min 170 m Timo Väyrynen
5. 8,6 km häm./val. 48 min 170 m Jonatan Svahn
6. 12,4 km valoisa 70 min 240 m Robert Björnman
7. 16,4 km valoisa 91 min 470 m Ville Seppälä
768 3-joukkue
1. 10,6 km häm./pimeä60 min 280 m Pauli Kainiemi
2. 12,7 km pimeä 74 min 285 m Miikka Kaira
3. 14,1 km pimeä 88 min 360 m Sami Sjöblom
4. 8,4 km hämärä 47 min 170 m Timo Pirtilä
5. 8,6 km häm./val. 48 min 170 m Mikko Niskanen
6. 12,4 km valoisa 70 min 240 m Jarmo Kinos
7. 16,4 km valoisa 91 min 470 m Tommy Larvi
1187 4-joukkue
1. 10,6 km häm./pimeä60 min 280 m Kimmo Laine
2. 12,7 km pimeä 74 min 285 m Jukka Tani
3. 14,1 km pimeä 88 min 360 m Petteri Nikki
4. 8,4 km hämärä 47 min 170 m Ari Mäntynen
5. 8,6 km häm./val.48 min 170 m Emmi Jokela
6. 12,4 km valoisa 70 min 240 m Pia Ahlfors
7. 16,4 km valoisa 91 min 470 m piti olla Jarno Hämäläinen
1145 5-joukkue
1. 10,6 km häm./pimeä60 min 280 m Hannu Währn
2. 12,7 km pimeä 74 min 285 m Harri Mikkola
3. 14,1 km pimeä 88 min 360 m Riikka Turunen
4. 8,4 km hämärä 47 min 170 m Sami Rikka
5. 8,6 km häm./val.48 min 170 m Tomi Valkonen
6. 12,4 km valoisa 70 min 240 m
7. 16,4 km valoisa 91 min 470 m Jarno Hämäläinen
786 6-joukkue "Kojootit" hoitavat itse juoksujärjestyksensä
1. 10,6 km häm./pimeä60 min 280 m Harry Paavola
2. 12,7 km pimeä 74 min 285 m Jarmo Mäkelä
3. 14,1 km pimeä 88 min 360 m Ilpo Pitkäniemi
4. 8,4 km hämärä 47 min 170 m Markku Hienonen
5. 8,6 km häm./val. 48 min 170 m Tiina Paavola
6. 12,4 km valoisa 70 min 240 m Sami Jokinen
7. 16,4 km valoisa 91 min 470 m Merja Kotanen
1259 7-joukkue "KySsin Kollit" hoitavat itse juoksujärjestyksensä
1. 10,6 km häm./pimeä60 min 280 m Esa Maikkola
2. 12,7 km pimeä 74 min 285 m Jukka Matilainen
3. 14,1 km pimeä 88 min 360 m Timo Kavakko
4. 8,4 km hämärä 47 min 170 m Tommi Björnman
5. 8,6 km häm./val. 48 min 170 m Hannu Pönni
6. 12,4 km valoisa 70 min 240 m Ove Nilsson
7. 16,4 km valoisa 91 min 470 m Arto Sinikannas
Kommentit ja kysymykset Mikko Töyrylälle 040-5677386
753 Häröt Lampaat
1. Mikko Helminen
2. Antti Hurri
3. Simo Norema
4. Tommi Hämäläinen
5. Marcus Malm
6. Joni Hakonen
7. Oskari Marttila