Nuorten Rasticup 29.8.2012 Kotkassa, toimihenkilöt

Kymenlaakson Nuorten Rasticupin 5. osakilpailu Kotkan Honkalassa 29.8.2012
Kilpailun organisaatio (tilanne 16.7.2012)

Kilpailun johtaja Kaisa Snell 040-8287 321 kaisasnell[poista_tama]gmail.com
Ratamestarit RR-ja TR-radat: Riikka Metsola 050-3031 057 riikka.metsola[poista_tama]kymp.net
Muut radat: Maria Kurhinen maria [poista_tama]kurhinen.net
Kartat Mika Kilpinen 040-481 4291 mika.kilpinen[poista_tama]kopioklubi.fi
Lähdöt Lähtö 1: Timo Kavakko 040-723 7428

kavakot [poista_tama]gmail.com

timo.kavakko[poista_tama]kotkamills.com

Lähtö 2 (RR/TR): Ulla Lehto 050-586 7126 lehtouj[poista_tama]kymp.net
Maali Ari Mäntynen 0400-587 896 ari.mantynen1[poista_tama]luukku.com
Tuloslaskenta Timo Harju timoharju[poista_tama]kymp.net
Kauko Salonen
Kuulutus Jyrki Metsola 0400-427 796 jyrki.metsola[poista_tama]cads.fi
Antti Metsola
Tiedotus Jyrki Metsola

0400-427 796

jyrki.metsola[poista_tama]cads.fi

Info Päivi Julku 044-575 3538 paivihj[poista_tama]hotmail.com
Opastus/Paikoitus Tommy Larvi 050-339 0870 tommy.larvi[poista_tama]ttl.fi
Ensiapu Marja Töyrylä 050-566 1832 toyrylat[poista_tama]suomi24.fi
Sari Kohonen
Reima Lavikainen (lääkäri)
Ravintola Maisa Mattila 050-313 7336 maisa.mattila[poista_tama]kymp.net
Palkinnot Kaisa Snell
Rakentaminen Toni Soini toni.soini[poista_tama]kymp.net