Asutilaus

Talvivaatteista laitetaan keskitetty tilaus Trimtexille pikaisella aikataululla. Talvitilaukseen kuuluvat tuotteet ovat Element Plus Jacket, naisten ja unisex malli , Element Plus Pants, naisten ja unisex malli, Vision Race tights, naisten ja miesten malli, Vision Race shirt naisten ja unisex malli sekä Bi Elastic Cap ja Bi Elastic Air Headband. Tuotteista on minimitoimituserä 5kpl/malli, joten toivomme kaikkien, jotka haluavat talvivaatteita tilaavan ne kerralla. Tilaukset toimitetaan minulle ja tilaukseen myös oma puhelinnumero, niin sovin toimituksesta tilaajan kanssa. Tuotteet toimitetaan minulle ja tuotteiden  mukana tulee lasku, joka maksetaan seuran tilille. Tuotteista saa normaalin nuorisoalennuksen 25%. Ohessa liitetiedostoina kuvaukset tuotteista ja hinnasto sekä seuran design. Tilaukset tulisi toimittaa minulle viimeistään 15.12, jotta saadaan tuotteet vielä tälle talvelle. Terveisin Pia Ahlfors, vaatevastaava, pia-maria.ahlfors@kymp.net

Liitteet:
Kymin Suunnistajat Design
Kymin Suunnistajat Talvitilaus

Posted in Yleinen.